Ciąża i wyjazd

Jestem w 14 tyg. za tydzień  wyjeżdzamy do Grecji czy bedę mogła popływać w ciepłym morzu i przebywać na słoneczku?

Redakcja abcZdrowie

Witam, nie ma przeciwskazań do kąpieli, należy tylko zadbać o higienę intymną po takiej kąpieli, dbać o suchy kostium oraz chronić skórę przed nadmiarem promieniowania UV, ponieważ w czasie ciąży skóra jest bardziej wrażliwa na przebrwienia.