Ciąża po czterech cesarskich cięciach

Witam serdecznie mam 25 lat jestem po 4 cesarskich cieciach. Ostatnio robiłam test ciążowy i jest pozytywny. Czy 5 cc nie zakończy się tragicznie? Czy donoszą ciążę i czy jest jakaś szansa na aborcję gdyż ciąża zagraża mojemu życiu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Na wszystkie Pani pytania może odpowiedzieć jedynie ginekolog oo badaniu ginekologicznym i usg.
Pozdrawiam