Ciemna miesiączka czwartego dnia 7-dniowej przerwy

Witam.Moja pierwsza antykoncepcja to Microgynon 21 zaczelam 2 lutego w 7 dniu cyklu.W 7 dniu bo 26list mialam wycinane torbiele obustronne jajnika,ktore zostaly wyluszczone.Po miesiacu sie odnowila jedna,bylam krotko na hormonoterapii. W tej chwili jestem w 7mio dniowej przerwie jest4dzien dostalam bardzo dziwna miesiaczke,jest bardzo ciemna az wrecz brazowa,skapa,bole jajnikow.Razem z krwia pojawia sie cos zoltgo,chyba ropa.Mialam robiona cytologie 18lut i 2gr,nie dostalam zadnych lekow.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu lekarskim będzie można coś więcej powiedzieć.