Ciemne upławy zamiast okresu?

Witam mam 26 lat. Od zawsze miałam problem z okresem, lekarz przepisał mi luteinę, która biorę od 19 do 24 dnia cyklu. Po tych lekach miałam w końcu regularny okres, ale od 2 miesięcy zamiast okresu mam ciemne upławy (nie czuje się w ogóle jakbym miała okres, a zawsze w 1 dzień okresu bolał mnie brzuch). Czy to znaczy, że lekarstwo przestało już na mnie działać? Pozdrawiam i czekam na jakąś wiadomość.
26 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam mam 26 lat.
Od zawsze miałam problem z okresem, lekarz przepisał mi luteinę, która biorę od 19 do 24 dnia cyklu. Po tych lekach miałam w końcu regularny okres, ale od 2 miesięcy zamiast okresu mam ciemne upławy (nie czuje się w ogóle jakbym miała okres, a zawsze w 1 dzień okresu bolał mnie brzuch).

Witam.

Ciemne, brązowe upławy mogą również oznaczać miesiączkę. Jeśli ma Pani wątpliwości powinna Pani przedyskutować je z Pani lekarzem prowadzącym.