Ciemnobrązowe plamienia podczas okresu a możliwość ciąży

Witam! Moj poprzedni okres 22.02.teraz mam od 20.03 więc w normie. Niepokoi mnie jednak jego przebieg, 19.03.caly dzień miałam plamienie ciemnobrązowe, pozniej przez 3,4 dni byla ciemna barwa niemal czarna, i o konsystencji mazi.Ostatnio wspolzylam 16.03.bez zabezpieczenia,przerywany, jednak kilka dni wcześniej również bez zabezpieczenia i 1 jedyny raz nie przerywany. Czy możliwa ciąża czy moze coś innego? Proszę o pomoc, dziękuję. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

MOżliwe, że jest Pani w ciąży, chociaż nie możńa tego stwierdizć na podstawie opisanych dolegliwości. Sugeruję kontakt z ginekologiem, ponieważ bez badania przedmiotowego trudno jest mi udzielć jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości.