Ciemnobrązowy śluz 15 dni przed miesiączką

Jestem młodą kobietą, mam 22lata. Odżywiam się zdrowo bo mam problemy z jelitami. Mam regularne miesiączki. Do okresu jest jeszcze 15dni, a od wczoraj wieczora pojawił się ciemnobrązowy śluz. Jeśli chodzi o sex, nie zabezpieczam się, stosuję z partnerem sex przerywany. Zawsze takie śluzy/plamienia miałam pod koniec okresu i były bordowe.

Piotr Pilarski

Możliwe że przy stosunku doszło do uszkodzenia blony śluzowej stąd krew w wydzielinie.

Pozdrawiam.