Cień środkowy w normie wieku
Czy ktos moglby zinterpretowac wynik rtg klatki piersiowej. Kat przeponowo-zebrowe wolne. Przysercowo akcentacja zm. oskrzelowych Wneki naczyniowe cien srodkowy w normie wieku

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu nie budzą niepokoju. Zmiany oskrzelowe widoczne na zdjęciu mogą być pozostałością pozapalną.