Cienka i delikatna skóra po kuracji Axotretem

witam, po kuracji axotretem mam bardzo delikatna skora, tzn bedąc na sloncu szybko sie czerwieni, w sytuacjach stresowych nabiera rumieni cala twarz, kiedys tego wgl nie bylo. moje pytanie dotyczy tego czy z czasem skora znowu nabierze swoich naturalnych wlasciwosci i to zniknie? przyjmowalem lek okolo 2 miesiecy i zauwazylem, ze skora zostala bardzo złuszczona, zostala w pewnym sensie jedna warstwa, do tego na polikach poszerzyly sie pękniecia naczynek? czy to rowniez ma wplyw na to. prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.