Cienkie stolce, zaparcia i bóle podbrzusza
Od 2 tygodni obserwuje u siebie stolce, ktore sa cienkie. Maja ok 1 cm srednicy. Mam 24 lata i bole podbrzusza. Czasem promieniuja na krzyz. Usg jamy brzusznej i morfologia ok. Co dalej zrbic? Od jakiegos czasu cierpie tez na zaparcia.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
sugeruję wizytę u gastroenterologa. Możliwe, że konieczna będzie kolonoskopia.
Pozdrawiam.