Cierpnięcie rąk, nóg i drętwienie klatki piersiowej

witam mam 31 lat cierpną mi ręce nogi twarz drętwieje klatka piersiowa czuję ucisk w lewej ręce. oblewają mnie poty mam odbicia gorąca często dusi mnie w klatce i gardle boli żołądek głowa mam mdłości . przyśpiesza i bicie serca i zaraz słabne . robiłam morfologie jest dobra tarczycy też niemam mam nieznacznie podwyższony choresterol całkowity dobry i trójgicerydy. mam syna 7 miesięcy i miałam robione badania wciąży na nic niechoruję czy to nerwica

Lek. Tomasz Budlewski

Bardzo mozliwe że objawy występuja na tle nerwowym, ale powinno sie najpierw wykluczyc inne przyczyny, ale aby to zrobic niezbędne jest badanie pacjenta, więc sugeruje wizyte u lekarza