Zlewne poty i osłabienie u 30-letniej osoby

witam mam 30 lat od kilku lat mam odbicia gorąca oblewanie potów osłabienie teraz to się nasiliło częste bule głowy mdłości duszenie cierpnięcie i drętwianie nóg i rąk zrobiłam wyniki mam podniesiony choresterol całkowiti hdl i trójgicerydy nie o dużo ale muszę mieć diete niewiem czy to jest przyczyna czy tak mi się dzieje na tle nerwowym proszę o odpowiedz często tez drętwieje mi klatka piersiowa i język.

Cholesterol służy do odnowy uszkodzonych tkanek przez stan zapalny. Myślę że i pory i cholesterol są objawami tego samego procesu. W diecie sugeruje nie ograniczać tłuszczów ale cukrow. Szukalbym najpierw infekcji z kręgu odkleszczowych . Potem wewntualnie candida i pleśnie