Ciężki oddech i ból klatki piersiowej po grypie

Witam mam pytanie do Państwa. W połowie stycznia 2016 miałem grypę dostałem antybiotyk przesiedziałem w domu 2 tyg. Po skończonej chorobie została mi ciężki oddech i ból klatki lewa strona. Wróciłem do lekarza zrobił mi ekg i rtg wszystko wyszło dobrze. Stwierdził nerwoból na kregosłupie piersiowym dostałem na to leki. Brałem je półtora miesiąca. Aż do momentu złapania zapalenia oskrzeli w połowie marca. Moje pytanie brzmi czy lekarz mógł żle zdiagnozować i przyczyną było powikłanie po grypie?

Na jakiej podstawie oczekuje Pan diagnozy i odpowiedzi? kilku ogólnych zwrotów typu "ból klatki lewa strona"? bez badania, bez znajomości szczegółów ? duuuża odwaga