Co było przyczyną śmierci mojego brata?

Zmarł mój brat z prokuratury dostalam dokumenty w ktorych napisano ze głowną przyczyną byla ostra niewydolnosc krążeniowo oddechowa przy skrajnie powiekszonym sercu. Do smierci rowniez przyczynilo sie toksyczne potegowanie paracetamolu przez spozyty alkochol etylowy uszkadzajacy watrobe nie rozumiem tego

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest przeanalizowanie wszystkich danych i jaka była historia brata nie tylko medyczna. wskazana wizyta u lekarza rodzinnego/internisty który po zapoznaniu się z całą dokumentację będzie można się wypowiedzieć.