Co dalej po klipsowaniu tętniaka i resekcji oponiaka?

Witam. Mam 66 lat, dwa lata temu miałam klipsowanie tętniaka i resekcję oponiaka; ostatnio przeprowadzałam badanie tk, które wykazało w jamach ucha środkowego prawego oraz lewego zmiany miękkotkankowe, które wypełniają jamy sutkowe. Czy trzeba będzie to operować? I "nakłuwać" uszy? W moim stanie taki zabieg byłby bezpieczny? Dodam, że mam cukrzycę typu B.

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytania , gdyż zbyt mało wiem nt.przeszłości! Proponuję stosować się do zaleceń specjalistów,(i ew. przyszłych operatorów) ,którzy podejmą najbardziej odpowiednie decyzje i powinni omówić je z Panią przed ew.operacją! z.żurawski