Co dalej z moim cyklem miesiączkowym?

Moj cykl miesiaczkowy byl bardzo krotki, co 18 dni mialam okres. Waga gwaltownie wzrosla. Przytylam 4 kilo z miesiac, nie zmieniajac nawykow zywieniowych, prowadze aktywny tryb zycia, zawsze bylam bardzo szczupla, a waga od kilku lat stala w miejscu. Moja skora jest blada, ciagle jest mi zimno, mam zaparcia i jestem rozdrazniona. Ginekolog przepisal mi duphaston, okres pojawial sie w czasie brania leku, teraz nie mam go od 40 dni, a waga, ktora od roku stala w miejscu znowu wzrosla. Co robic? :/

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza rodzinnego