Co dalej z tymi ciemnymi plamami na skórze?

Od roku pojawiają się u mnie ciemne plamy na skórze. Co ciekawe występują tylko na lewej ręce, oraz na torsie (kilka małych plus jedna duża po prawej stronie). Ich widoczność zależy od warunków, np. po wystawieniu na słońce są bardziej widoczne a skóra ta delikatnie się łuszczy i jest bardziej pomarszczona. Zimą, gdy opalenizna zejdzie są jaśniejsze od reszty skóry. Pierwsze pojawiły się dość gwałtownie, latem. Od tego czasu bardzo powoli się rozprzestrzeniają i łączą. http://imgur.com/a/3iuNU

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza dermatologa po badaniu będzie można określić dalsze postepowanie a jakieś inne objawy?