Co dalej z tymi zaburzeniami rytmu serca?

Witam. Mój tata przeszedł operację wszczepienia bay passów 3.06. W drugiej dobie zaczął mieć zaburzenia rytmu serca.Uspokoilo sie to na chwilę bo pod koniec 6.06 znowu ma te zaburzenia. Jest przy tym bardzo słaby,nie ma siły sie podnieść z łóżka,malo je.Ma problemy z oddychaniem.Inni pacjenci operowani tego samego dnia i mimo iz sa starsi(moj tata ma 60 lat)juz chodza po sali. Boję się że może być coś nie tak ,a lekarze na wszystko maja tą samą odpowiedź ze tak się zdarza po operacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Ponieważ tak jest iż każdy z nas jest indywidualny i indywidualnie reaguje na operacje.