Co dokładnie może znaczyć taka gulka pod pachą?

Witam będąc w 8 miesiącu ciąży zrobiła mi sie pod pacha gula( myslalam ,ze to zatkany kanalik portowy) jednak 2 tygodnie temu urodziłam i z tego miejsca wylatuje mi mleko.Po wciśnięciu gula robi się mniejsza a w momencie napływania pokarmu robi się twarta i ponownie można z niej wyciskac mleko.Co mam z tym zrobić gdzie się udać do lekarza?i czy to normalne ,ze takie cos mogło się zrobić?

Może to być tzw ogon Spence'a - Określenie ogon Spence'a to nazwa fragmentu prawidłowego gruczołu piersiowego położonego na granicy z dołem pachowym. Nie jest to patologia, tylko wariant anatomiczny budowy piersi. Może występować jedno lub dwustronnie. Najczęściej dowiadujemy się o nim w trakcie ciąży i karmienia piersią, gdy gruczoł piersiowy znacznie się powiększa i jest w tej okolicy dobrze wyczuwalny,. Ogon Spence'a jest bardzo dobrze widoczny w badaniu USG.