Co jest nie tak z moim prąciem?

Witam, Mam 16 lat i mój penis jest lekko zakrzywiony w dół. Nie wiem czy to normalne, ale mi to przeszkadza, bo inni maja proste penisy, a ja mam krzywego. Natomiast coś chyba u mnie jest nie tak z penisem, bo u mnie "chyba" nie ma tego członka na końcu. Przy ściąganiu skórki w dół to ten "grzybek" się nie pojawia, a w ogóle tej skórki ściągnąć się nie da ;/. Nie wiem co jest i proszę o radę.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,
Opisany przez Pana objaw niemożności odprowadzenia napletka z żołędzi może sugerować stulejkę. Pociąganie penisa w dół podczas wzwodu może być spowodowane zbyt krótkim wędzidełkiem. Oba te problemy występują dość często razem.
Niezbędna będzie konsultacja u specjalisty urologa. Po krótkim zabiegu wszystko powinno wrócić do normy.