Co jest powodem bólu głowy trwającego 2 tygodnie?

Witam. Mam pytanie od ok dwóch tygodni męczy mnie codziennie lekki ból głowy nie jest mocny lecz dokuczliwy przeważnie w skroniach do tego dochodzi ból karku ogólnie głową jest ciężka do tego swędzi skóra nie mam żadnych nudności, wymiotów ani temparatury oprócz tego zdarzyło się że strasznie miałam gorące ucho lub obydwa naraz oraz jak jem za chwilę znowu jestem głodna do tego jest mi zimno i mam takie zimne dreszcze które mnie przechodzą nawet gdy jest upał na dworzu co to może być?

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne, badania laboratoryjne i w zależności od wyników leczenie. Z Pani opisu wnioskuję, że powinna się Pani skonsultować u psychiatry lub psychologa i podjąć leczenie swoich emocji. Ból głowy często bywa wynikiem wzmożonego napięcia nerwowego.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.