Co może sugerować taki ból głowy?

Witam, mam 18 lat i od pewnego czasu często boli mnie głowa, są to różne rodzaje bólu, czasem pulsujący albo tylko połowy głowy. Ból występuje przeważnie w wieczornych godzinach, aczkolwiek nie zawsze. Nie przejmowałam się tym jakoś szczególnie do dzisiejszego dnia, kiedy rano nie mogłam podnieść głowy z poduszki, bo taki miałam ból i nudności. Jak wstałam i napiłam się wody to wystąpiły wymioty, praktycznie samą wodą. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam! Badanie przez lekarza pierwszego kontaktu, skierowanie na podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników sprawą zajmie się lekarz POZ lub skieruje do odpowiedniego specjalisty (neurolog). Powodzenia W. Łuczkowski.