Co jest powodem bólu jajników i trądzika u osoby po usunięciu torbieli?

Mam 22 lata poltora roku temu mialam na dwoch jajnikach usowane torbiele i bylo wszystko w porzadku. Ostatni okres mialam 1.08 od dwoch tyg bola mnie jajniki a okresu nie mam. Zazwyczaj dostawalam go Co 28-35 dni. Jestem dziewica. Czy cos mi znowu moze dolegac ostatnio strasznie zwiekszyl mi sie tradzik jak u nastolatki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można. Coś więcej powiedzieć