Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem braku okresu u osoby z torbielą o dużych rozmiarach?

Witam, mam 19 lat. Od jakiegos 15 roku zycia ciagle torbiele na jajnikach o dosc duzych wymiarach leczone table. antykoncepcyjnymi pod koniec roku 2016 odlozylam tabletki. 13 marca br. Dowiedzialam sie ze plod obumarl, byl to 7 tyd i 2dni. Wywolywanie samoistnego poronienia i lyzeczkowanie. Po zabiegu bylo wszystko dobrze. Pierwszy okres w maju. Potem brak okresu az do wrzesnia, okres wywolany przez tabletki. Październik znow brak okresu, listopad znow wywolany tabletkami.. teraz czekam czy bedzie nastepny. Od 23 października jem tabletki OVARIN, staramy sie o dziecko od sierpnia. Dodam ze po zabiegu okolo dwa miesiece po mialam torbiela dowiedzialam sie o nim jak pękł bralam antybiotyk zeby zapalenia nie bylo pozniej juz brak okresow.. co moze byc przyczyna i dlaczego nie moge zajsc w ciaze?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy