Co jest powodem bólu kręgosłupa po upadku?

Witam. Wczoraj spadłem na prawie wyprostowane nogi z wykości parteru, po czym zaczął mnie boleć kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Wszystko jestem w stanie zrobić tylko niektóre czynności np. schylanie sprawia mi problem ale tylko na początku gdy jestem pochylony już w kącie prostym nie boli. Nie wiem czy coś z tym robić czy tylko tabeletki przeciwbólowe i nie przeciążać kręgosłupa. Nie mówiłem jeszcze nic rodzicom ani nie byłem u lekarza bo stwierdziłem, że nic takiego się nie stało i nie chciałem ich martwić. Proszę o pomoc bo nie wiem czy to może być coś poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego