Co jest powodem bólu kręgosłupa uniemożliwiającego podniesienie rąk do góry?

Mam 24 lata i od dluzszego czasu odczuwam bol kregoslupa miedzy lopatkami az do ramion ze nieraz nie moge podniesc reki do gory . Obecnie nie pracuje od dwoch lat poniewaz wychowuje synka , oprocz podnoszenia go niczego ciezkiego nie wykonuje . Skad ten bol ? Dodam ze od czasu do czasu pobolewa mnie tyl glowy , przez konczyny przechodza tzw mrowki . W ciagu pol roku mialam wykonane badania tj rtg klatki piersiowej , usg brzucha, morfologia ob usgszyji. Wszystko okej . skad ten bol moze byc?

W takim wypadku trzeba pogłębić diagnostykę. Charakter bólu ma obraz związany z patologią w zakresie odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa (np. dyskopatia). Dyskopatię trudno zauważyć w zwykłym zdjęciu RTG kręgosłupa. Radziłbym w takim przypadku wykonać rezonans magnetyczny odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa i najlepiej z wynikiem skonsultować się bezpośrednio z neurologiem