Co jest powodem bólu mięśni ręki u osoby z zapaleniem oskrzeli?

Witam. Od poniedziałku mam stwierdzone zapalenie oskrzeli. Lekarz rodzinny przepisał mi Levofloxacin -ratiopharm 500mg. Pojawiło się u mnie silne rozbicie i lęk. Pojawił się również ból mięśni w lewej ręce, ból pod zebrami z przodu i z tyłu ciągnie się aż do pośladka. Dodam jeszcze że biorę każdego dnia paroxetyne. Teraz boję się że to coś poważnego. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn. Może być wiele i konieczna jest ponowna wizyta u lekarza
Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć