Co jest powodem bólu podbrzusza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, ostatnio odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po roku ich stosowania. Po dwóch dniach od odstawienia pojawiły się u mnie mocne bóle w podbrzuszu, lekko bolą mnie także piersi, trwa to już 5 dzień. Czy jest to normalne i jak długo mogą się utrzymywać takie bóle?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i następnie Ew do lekarza ginekologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy