Co jest powodem bólu stawu skokowego w pozycji leżącej?

Witam. Mam problem ze stawem skokowy.Bez żadnej przyczyny ,najczęściej w pozycji leżącej zaczyna mnie bardzo boleć i nie mogę chodzić. Po pewnym czasie samo przechodzi , "atak"trwa to od kilku minut do kilku godzin. Tak jakby coś przeskakiwało, albo podeszło pod staw, a potem wróciło na swoje miejsce. Jeśli niema " ataku" noga całkowicie normalnie funkcjonuje. Byłem u ortopedy zrobiłem RTG ,ale nic specjalnego nie widział (drobne zwyrodnienie) przepisał maść do smarowania.Mam 44 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać usg stopy /stawu skokowego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć