Ból w stawie skokowym

Witam, 2,5 miesiąca temu skręciłam staw skokowy. Było to skręcenie 2 stopnia więc zastosowałam maści i opaskę elastyczną jednak do teraz noga nie jest w pełni sprana. Nie moge poruszacz w pełni stopa tak jakbym miała przykurcz. Kiedy chodze dłuzej ból promieniuje az do piszczela. Czy mamm udać sie do ortopedy a moze innego specjalisty??

Szanowna Pani

Opisane przez Panią postępowanie nie było do końca prawidłowe - po takim skręceniu używanie opaski elastycznej to za mało, zalecany jest stabilizator stawu skokowego. Niewątpliwie powinna się Pani udać na konsultację do ortopedy, najlepiej specjalizującego się w tej części ciała.

Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego