Opaska elastyczna lub usztywniający stabilizator przy kostniaku w stawie skokowym

Mam kostniaka w stawie skokowym. Podczas bólu zakładam opaskę - elastyczny stabilizator. Kostka boli głównie podczas chodzenia. Chciałabym kupić coś lepszego i zastanawiam się czy przy tej przypadłości lepiej kupić opaskę elastyczną czy mocniej usztywniający stabilizator?

Witam; stabilizator nie jest rozwiązaniem problemu - noszony regularnie może doprowadzić do osłabienia naturalnych stabilizatorów w obrębie narządu ruchu i wtórnych powikłań. Leczenie jest głównie operacyjne. Proszę zgłosić się do ortopedy w miejscu zamieszkania.