Wynik badania RTG stawu skokowego

Witam, Odebrałem wynik badania rtg stawu skokowego i w rozpoznaniu jest napisane: złamanie niewielkiego fragmentu krawędzi przednio-dolnej nasady dalszej kości piszczelowej prawej, a stwierdzenie przez ortopedę było skręcenie. Lekarz zalecił okłady altacetem i ow3ijać bandażem elastycznym. Jakie w tym przypadku jest leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego jakiej wielkości jest to złamanie,. być może konieczne będzie założenie opatrunku gipsowego lub np opaski elastycznej. Konieczne jest udanie się do ortopedy.