Co jest powodem bólu w klatce piersiowej pojawiającego się po przebudzeniu?

Witam, od 4 lat mam następujący problem. raz na jakiś czas rano po przebudzeniu łapią mnie silne bóle w klatce piersiowej ustępujące zaraz po położeniu się. Gdy wstaję znowu atakują. Całyd dzień nie czuje głodu tylko dużo oddaje moczu (mimo, ze nie pije duzo sikam). Trwa to jeden dzien i przechodzi. co to może być? żaden lekarz mi nie umie pomóc....

Lek. Michał Lenard

Pana objawy są dosyć niespecyficzne. Możliwe, że reaguje Pan w taki sposób na stres. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego w dniu takiego epizodu. Pozdrawiam!