Co jest powodem braku krwawienia po 1 opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Jeśli po pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych nie nastąpi krawienie a ciąża zostanie wykluczona powinno się od razu udać do lekarza,czy dopiero gdy sytuacja znowu nastąpi (czyli np.po drugim opakowaniu krwawienia też nie będzie) Czytałam,że to normalne u niektórycu kobiet. Dziękuję za odpowiedź.. pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli ma Pani wątpliwości, to zawsze lepiej odwiedzić ginekologa. Pozdrawiam!