Co jest powodem braku orgazmu?

Pół roku temu zaczęłam współżycie. Moim problemem jest brak odczuwania jakiejkolwiek przyjemności z seksu. Czuje jakieś tarcie ale nie wzbudza u mnie podniecenia ani przyjemności, po prostu jest niezależnie od pozycji. Dodatkowo przy mocniejszych ruchach czuje mocny klujacy ból. Wątpię żeby to było z powodu dyskomfortu psychicznego gdyż tworzymy z partnerem bardzo udany związek. Dodam że jestem zdolna do orgazmu w wyniku innych stymulacji, ale też z trudem. Co może być tego powodem?

Dzień dobry!

Dla wielu kobiet osiąganie przyjemności ze współżycia wiążą się z czasem, cierpliwością, stopniową nauką, rozbudzaniem swojej seksualności. Początki współżycia naturalnie mogą wiązać się z opisywanymi przez Panią trudnościami.

Pozdrawiam!