Co jest powodem braku popędu i suchości podczas stosunku?

Od ponad 4 lat jestem z tym samym partnerem. Od jakis 2 lat nie czuje popendu sexualnego, suchosc I bardzo bolesne stosunki. Bylam u ginekologa I jestem co mi powiedzial to zebym zaczela uzywac lubrykant I zmienila pozycje. Otorz po lubrykancie zawsze mam infekcje I zadne zmiany pozycji nie dzialaja. Co moze byc przyczyna tych problemow?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn suchości w pochwie i spadku libido jest bardzo wiele - zarówno organicznych, jak i psychologicznych. Sugeruję wizytę u innego ginekologa, który Panią dokładnie zbada i poszuka przyczyny Pani problemu. Pozdrawiam!