Co jest powodem cieknącego kataru przez cały rok?

Witam. Mam cieknący katar przez caly rok. Co moze być przyczyna? Innych objawów brak (kichania, bólu zatok).

Lek. Michał Lenard

Przyczyn może być wiele. Sugeruję w pierwszej kolejności wykonanie testów alergicznych - może być to uczulenie. Jeżeli wyniki będą ujemne, a objawy będą się utrzymywać, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Pani panel podstawowych badań i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!