Przyczyna codziennego wodnistego kataru

Dzień Dobry, od około roku męczy mnie codziennie rano przez kilka godzin wodnisty katar (niezależnie od miejsca przebywania). Około południa dolegliwości same przechodzą (zapchany nos,katar,kichanie). Byłam u alergologa i miałam wykonywane testy z krwi (panel oddechowy), ale wynik był ujemny. Ponieważ pogorszyły mi się wyniki żelaza (przyjmuję na stałe sorbifer od kilku lat) alergolog stwierdziła, że to może być przyczyna. Zapisała mi na miesiąc Avamyst. Kolejną wizytę miałam po miesiącu,wyniki krwi się poprawiły i dolegliwości ustąpiły, więc myślałam, że będzie spokój. Jednak po miesiącu znów się zaczął katar, a wyniki krwii mam aktualnie w normie (70 żelazo i 12,5 hemoglobina). Co może być przyczyną takich dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

Sugeruje jeszcze wizytę u laryngologa, być może to problemy z zatokami.