Przewlekły nieżyt nosa a katar i kichanie

Cierpię na przewlekły nieżyt nosa od 4 lat. Leczyłam się sterydami donosowymi, lekami anyhistamionowymi i wszystkim co mogłoby pomóc, bezskutecznie. Nie widzę chęci pomocy u lekarzy. Wiem, że to trudne do leczenia. Ciągłe kichanie i wodnisty katar, złe samopoczucie, bóle głowy i gardła uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Gdzie mogę szukać pomocy? Co mogę jeszcze zrobić? Proszę o pomoc?

Zrób szeroki panel testów alergicznych z krwi ale po miesiącu od zaprzestania przyjmowania wszelkich leków antyhistaminowych z do nosowymi włącznie i napisz. Zmień pościel na sztuczną, oddaj komuś psa i kota........