Co jest powodem cięższego oddechu podczas skrętu tułowiem?

Witam. Mam pewien problem. Podczas aktywności fizycznej, tylko gdy skręcam tułów w lewo czy w prawo, mój oddech staje się inny cięższy i zaczyna mnie boleć w klatce piersiowej przy tym. Co to może oznaczać?

Lek. Michał Lenard

Objaw jest dosyć nietypowy, być może nie ma żadnej uchwytnej przyczyny. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!