Czy powiększone węzły chłonne i ból w klatce piersiowej jest związanyzz przemęczeniem?

Witam od dwóch tygodni mam powiększony węzeł chłonny. A od tygodnia zaczęło mnie boleć w klatce piersiowej z prawej strony i ten ból staje się coraz większy. Przy nachylaniu się czuję tak jak by coś mi się odrywalo w środku. I do tego nie mogę czasami oddechu złapać. Dzisiaj dwa razy stracilem przytomność przez to. Czy może to być coś poważnego?? Czy tylko jest to związane z przemęczenie?? Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy dość niepokojące, szczególnie ta utrata przytomności, konieczna jest kontrola u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam