Co jest powodem codziennego złego samopoczucia?

witam moj problem jest taki ze codziennie zle sie czuje bylam juz u lekarza ale zawsze jest ta sama diagnoza tarczyca i nerwica .biore leki poprawy zadnej nie mam czasem mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej .biore eutyrox od ok dwuch miesiecy do tego cefasel i wit d3,oraz pozitivum na uspokojenie .moje objawy to .bole glowy dziewnie widzenie .mrowienie jezyka i przelyku oraz nog i rak uczucie jak bym miala zaraz pasc bole zoladka odbojanie rozwolnienie z samego rana .ja juz nie mam sil codziennie zle sie czuje to samo przychodzi i samo przechodzi .jestem nerwowa napieta mam wrazenie ze zaraz wybuchne miesnie mi sie napinaja bynajmniej tak czuje i przed takim atakiwm mam dziwny samk w buzi jak by metal czy krew .mam tez stenoze aortalna umiarkowana prosze o pomoc co mi jest czy moze umieram bo caly czas mam to w glowie czytam o takich objawach nie wiem co mam robic juz

Szanowna Pani,
proszę rozważyć pomoc psychoterapeutyczną, paradygmat poznawczo - behawioralny wykazuje dużą skuteczność, w przypadku zaburzeń lękowych.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią (niepokojące Panią) symptomy są wielowątkowe, są wskazaniem do podjęcia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, do czego mocno Panią zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605