Co jest powodem nudności i wymiotów u osoby, która nie jest w ciąży?

Witam, od 3 dni cierpie na nudności i wymioty oraz straszne zmęczenie. Prawie 5 miesięcy temu urodziłam dziecko miesiączke po porodzie już dostałam. Strasznie boli mnie żołądek zazwyczaj popołudniami. Test robiłam 2 tygodnie temu wyszedł negatywnie po 2 dniach od zrobienia testu dostałam miesiączke więc wykluczam kolejną ciąże. Proszę o poradę. Pozdrawiam Klaudia Piątkowska

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele . A jaka dieta? Być może coś nieświeżego było zjedzone ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego