Co jest powodem odczuwania pieczenia i ciepła w klatce piersiowej?

Witam. Mam 20 lat i odczuwam częste ból(dyskomfort) oraz pieczenie i ciepło w klatce piersiowej z lewej strony nad serce. Zdarza się ze momentami promieniuje na plecy oraz szyję.Momentami czuje jakby prawe oko mi drżalo ale tylko kilka sekund..Po dłuższym czasie wszystko mija ale wraca.Ekg w granicach normy lub prawidłowe,skoki ciśnienia występują oraz przyspieszony puls powyżej 110.Zrobiłem badanie USG tarczycy i badanie pokazało ze mam w niej mnogie guzki i torbiele. (Wynik TSH prawidłowy) Dodam również ze mam gronkowca złocistego.Jakie badania są konieczne dla dalszej diagnostyki oraz co mi może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wsystkim udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć