Co jest powodem opóźnienia okresu u osoby z niedoczynnością tarczycy?

Witam. Zazwyczaj cykle mialam regularne, co 30-31 dni. W listopadzie opoznil mi sie okrea o 13 dni. 18.12 zobaczylismy dwie kreski. Potwierdzilismy to poprzez wunik hcg. Dodam ze mam niedoczynnosv tarczycy z choroba hashimoto. Teraz wg ogolnego obliczenia powinien byc 8 tydzien. Wynik hcg ponad 8000, ale zarodek sie nie uwidocznil... Czym to moz3 byc spowodowane? Mam jeszcze plamienie brazowe, co chybq o niczym dobrym nie swiadczy...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do ginekologa aby wykonać usg należy wykluczyć ciążę poza maciczna