Co jest powodem podwyższone kortyzolu u 27-latka?

Nęka mnie problem z kortyzolem który jest cały czas podwyższony od około 7 lat,byłem już 4 razy w szpitalu na obserwacji,miałem za każdym razem zrobione wszystkie możliwe badania które wychodziły pozytywnie,wszystko wykluczone a kortyzol nadal ponad normy,lekarze powtarzali za kazdym razem żebym sie nie stresował to bedzie ok ale ja prowadze bez stresowe życie zero stresu,jedyne problemy jakie mam to problemy skórne sam mnie wiem jeszcze co to jest bo mam zamiar sie wybrac do dermatologa ale obstwiam ze to jest figówka która mam bardzo długo odkąd pamietam moze z 9 lat , czy coś takiego nie leczonego mogło by miec wpływ na organizm żeby wyrzuciło kortyzol w góre??

Lek. Tomasz Budlewski

A czy są jakieś inne objawy? Konieczna wizyta u dermatologa i endokrynologa