Duża ilość kortyzolu u 15-latka

Witam syn ma 15 lat bardzo duzo w organizmie wydziela sie kortyzolu cały dzien chodzi ze stresowany jest bardzo chudy nie moze przytyc ma samak na slodycze po nich jeszcze bardziej jest zestresowany ,na swiatlo,hałas ,problem z koncetracja,agresja czy moga zle funkcjonowac nadnercza

Witam...

Takie problemy mogą wynikać z wielu rzeczy. Warto by lekarz POZ zlecił badania i konieczne konsultacje. Jednak proszę rozważyć także konsultację z psychologiem. Problemy tego typu często nie maja jedynie przyczyny w zdrowiu fizycznym, często w problemach, stresie, relacjach z innymi. Warto się skonsultować w tej sprawie również ze specjalista psychoterapii.Pozdrawiam serdecznie.