Co jest powodem podwyższonej temperatury szyi i karku?

Witam Od jakiegoś czasu mam następującym problem.Moja szyja i kark jest ciepła. Momentami jest to w mniejszym stopniu, ale wygląda to tak jakby nie mogła wrócić do swojej temperatury. Dodam że ciśnienie mam dobre.Ochłodzenie twarzy np wodą pomaga na chwilę. Co może byc tego powodem.EKG mam bardzo dobre. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może usg pokazałoby coś więcej ciężko sie wypowiedzieć bez badania lekarskiego