CO jest powodem problemów z pamięcią u osoby stosującej Zolafren i Amisan?

Dlaczego nic nie pamiętam, a to ze szkoły, a to ze studiów czy obrony?Na obronie licencjatu zrobiłem mnóstwo powtórek i recytowałem pięknie tekst na obronę ustną i minęło już parę lat i nic nie pamiętam, a poświęciłem mnóstwo godzin, nie rozumiem tego, przecież istnieje krzywa zapominania i jak zrobi się odpowiednią ilość powtórek, to się zapamięta na zawsze. Mam słabą pamięć, a testy poznawcze u psychologa poszły kiepsko, oprócz pamięci słuchowej, nawet zdarza mi się modlitw nie pamiętać, biorę zolafren i amisan i nie wiem może tu wina leży.

Dzień Dobry Panu,

Niepokojące Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej/kontrolnej konsultacji neuropsychologicznej, celem oceny funkcjonowania u Pana procesów poznawczych (pamieć, koncentracja).

Życzę Panu pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605