Dlaczego odczuwam znaczne pogorszenie się pamięci?

Witam Mam 26 lat i od około 3lat zauważyłem znaczne pogorszenie się pamięci przykładowo 2 strony a4 uczę się już tydzień na pamieć ,jedno zdanie potrafię powtórzyć na głos z kilkadziesiąt razy a i tak po chwili potrafię się złapać że nie pamiętam go nauka zajmuje mi bardzo dużo czasu o kilka razy więcej niż normalnemu człowiekowi ,mam też problemy z pamięcią krótkotrwałą zapominam często gdzie daną rzecz położyłem mimo że minęło może z 15min. Uczę się również języka Niemieckiego to np słówko z którym wczoraj napisałem z 10-15 różnych zdań ,dzisiaj go kompletnie nie pamiętam jakie to było słówko i co znaczyło.Mam wrażenie jakbym miał pustkę w głowię.

Dzień Dobry Panu,

Wskazana byłaby dla ana kontrolna konsultacja i badanie neuropsychologiczne, celem wglądu w Pana funkcjonowanie poznawcze (pamięć, koncentracja...).

Serdeczności i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com