Co jest powodem ucisku w klatce piersiowej bez wysiłku?

Wysłałem już jedno pytanie ale nie mogłem dokładnie opisać problemu. Jak już wspomniałem nie mecze się przy wysiłku czuje się dobrze tylko od czasu do czasu nawet nie codziennie poczuje lekkie gniecenie w klatce piersiowej trwa to ledwo sekundę i odpuszcza. Problem w tym ze od razy bardzo się stresuje bo boje się ze coś złego się ze mną stanie. I teraz zastanawiam się czy faktycznie jest coś nie tak czy to tylko moja głowa pogarsza moje odczucie. Dziękuje

Witam Pana
Koncentrowanie się nawet na niewielkich dolegliwościach
powoduje, że lęk o zdrowie narasta i co raz trudniej go ujarzmić.
Takie objawy sugerują zaburzenia nerwicowe.
Żeby Panu pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pana problemu, dotrzeć do źródła Pana lęków o zdrowie
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do skonsultowania problemu z psychologiem
i ewentualnie do podjęcia psychoterapii, podczas której uwolni się
Pan od lęków i odzyska Pan równowagę wewnętrzną.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl